NA PREDAJ: ŠTÝLOVÝ 3i. PO REKONŠTRUKCII, CENTRUM BA I.-LEŠKOVA

Ponúka na predaj: štýlový, po komplet. rekonštrukcii 3 izbový byt v centre Bratislavy, BA I.-Leškova ulica, UP: 84m2, 1/2 poschodie /2 z 3 NP/, k bytu prislúcha pivnica: 10m2.

ZÁKLADNÉ INFO A DISPOZÍCIA:

Pekný, štýlovo zrekonštruovaný 3i. byt v retro štýle, s úžitkovou výmerou: 84m2 + 10m2 pivnica. Byt má dve väčšie izby, jednu menšiu..nachádza sa v tehlovom dome, v ktorom je len 7 bytov na 1/2 poschodí s bezproblémovým parkovaním pred domom. Pod daným bytom je ešte jeden byt.
Byt pozostáva zo vstupnej haly, 3 izieb so samostatným vstupom, kuchyne kompletne vybavenej spotrebičmi , sociálneho príslušenstva (wc) a kúpeľne (vaňa).

STAV BYTU:

Dom je udržiavaný s iba 7 bytovými jednotkami v dobrej kondícii. Byt prešiel kompletnou hĺbkovou rekonštrukciou rozvodov elektriky, vody, parkiet, dverí, okien, dobových kachlí, sanity, obklad, dlažba. Osadená je nová kuchynská linka vrátane spotrebičov. Byt sa predáva komplet zariadený s novým štýlovým nábytkom, má vlastný kotol, /nízke mesačné náklady/. Byt práve kvôli vysokým stropom a zachovaným kachliam má nádych histórie a pôsobí jedinečnou atmosférou Starého mesta.

LOKALITA:

Bytový dom sa nachádza iba 5minút pešo od Prezidentského Paláca, v tichej jednosmernej ulici, mestská časť Bratislava I. – Staré Mesto. V pešej dostupnosti je kompletná občianska vybavenosť a samotné historické centrum /rôzne obchody, služby, MHD, školy, úrady, múzeá, kaviarne, hrad,../..